Tel.: +420 605 292 461 / Adresa: Malostranské nám. 127, Starý Plzenec

Konzultační poradenství

Vy a vaši zákazníci potřebujete produkty, na které se můžete spolehnout. Pouze tímto způsobem budete mít jistotu, že se podepíšete pod trvalá a kvalitní řešení. Z tohoto důvodu nadále vyvíjíme nejmodernější řešení, která razí cestu vpřed v realitní oblasti, cestovním ruchu či hygieny práce. A máme veškeré nezbytné certifikace a akreditace podporující tuto misi.

Nabízíme konzultační poradenství nejrůznějšího zaměření

Za dobu naší existence jsme nasbírali mnoho zkušeností u firem nejrůznějších velikostí a nejrůznějšího zaměření a na základě těchto zkušeností a naší odborné způsobilosti pomáháme podporovat podnikání našich zákazníků.

Poskytujeme poradenství a konzultace, které se týkají nastavení informačních systémů, ale stále více využívají naši zákazníci i poradenství a konzultace v ostatních oblastech, jako je optimalizace firemních procesů, řízení a odměňování pracovníků, marketingové strategie, prezentace a mnohé další. I my sami se v těchto oblastech intenzivně vzděláváme.

Vstupujeme také již do obchodních jednání s potenciálními klienty, abychom dokázali přesně zmapovat zákazníkovy potřeby a problematiku a nabídnout řešení, které 100% splní vše, co zákazník žádá a potřebuje.

Služby poradenství a konzultace jsou také nedílnou součástí implementací informačních systémů.

Pokud bychom měli určit, proč máme s našimi zákazníky kvalitní a dlouhodobé vztahy a proč se na nás zákazníci opakovaně obrací a využívají naše služby a navržené řešení, tak je to především proto, že se jim snažíme pomoci a dokážeme jim dát řešení jejich problémů a požadavků. Poskytování poradenství a konzultací je jeden z hlavních nástrojů.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet …

Další služby

Lektorská činnost

Poskytujeme lektorskou činnost v oboru cestovní ruch, ekonomika, marketing.