Tel.: +420 605 292 461 / Adresa: Malostranské nám. 127, Starý Plzenec

Znalecké posudky na ceny nemovitostí

Nechte si nezávazně spočítat cenu za zpracování posudku. Posudek získáte rychle a levně – posudek budete mít v ruce do 10 dnů od prohlídky nemovitosti.

Vždy dopředu víte konečnou cenu za zpracování posudku. Neplatíte dopravu a poštovné.

Připravíme pro vás znalecký posudek.

Posudek připravíme za přijatelnou cenu v nejvyšší kvalitě na cenu jakékoliv nemovitosti v Plzeňském kraji. Znaleckého posudku je mimo jiné třeba při platbě daně z nabytí nemovitosti, daně z převodu nemovitosti, daně darovací, při dělení SJM, dědickém řízení, exekuci, konkurzu či při soudní při o majetek. Rovněž je rozumné nechat si vyhotovit znalecký posudek před každou koupí nebo prodejem nemovitosti, abyste předešli nevýhodnému obchodu. Zpracujeme pro vás znalecký posudek pro všechny potřebné účely – jak posudek dle platné vyhlášky ministerstva financí České republiky, tak posudek o tržní, neboli obvyklé, ceně vaší nemovitosti. Cena za vypracování posudku je velmi výhodná. Dlouhodobě spolupracujeme se znaleckým oceňovacím ústavem, s kterým zpracováváme znalecké posudky pro soudní i jiné účely. Nechte si zde nezávazně spočítat cenu za vypracování znaleckého posudku. Neplatíte za dopravu znalce ani poštovné.

Poptávkový formulář

Zašlete nám prostřednictví poptávkového formuláře nezávaznou poptávku zpracování znaleckého posudku. Znalecké posudky vypracováváme převážně v Plzeňském kraji.